Csatlakozz hozzánk!

Nyitott pozícióink

PR-kommunikációs tanácsadó

A Goodwill Communications stratégiai kommunikációs ügynökség tanácsadó munkatársat keres tőkepiaci kommunikációs csapatába. Tőzsde, befektetések, kockázati tőke, startupok, cégfelvásárlások – ha érdekel a magyar gazdaság, a tőkepiac és az üzleti világ, ne habozz, jelentkezz!

Amit kínálunk
  • Gyors fejlődési lehetőség a PR-kommunikációs tanácsadásban
  • Betekintés a stratégiai kommunikációba
  • A hazai üzleti szféra felső szegmensébe tartozó vállalati ügyfélkör
  • Felelősségteljes munkakör, ahol számít, amit csinálsz
  • Ösztönző-fejlesztő cégkultúra
  • Fiatal, közvetlen, dinamikus és professzionális csapat
  • Versenyképes fizetés
Akit keresünk
  • Kommunikáció, marketing, bölcsész, társadalomtudományi, gazdasági vagy egyéb releváns alap- és/vagy mesterszakon végzett
  • 2-3 év releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • Érdeklődik az üzlet, a gazdaság, valamint a stratégiai kommunikáció iránt
  • Önálló projektmenedzsmentre, döntések meghozatalára alkalmas
  • Jól, tisztán ír
  • Tanulni, fejlődni vágyik, szorgalmas
  • Érdeklődése széleskörű (gazdaság, társadalom, politika, médiapiac)
  • Kezdeményező, megragadja a munka végét
  • Az angol nyelvet legalább társalgási szinten beszéli
Ami a feladat
  • Hosszú távú ügyfélprojektek menedzselése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Elemzések, koncepciók, kommunikációs stratégiák kialakítása és kidolgozása
  • Különböző kommunikációs anyagok előállítása (sajtóközlemények, cikkek, social media posztok írása stb.)

Junior kommunikációs tanácsadó

A Goodwill Communications elkötelezett, fejlődni vágyó junior munkatársat keres!

  • Fejlődési lehetőség a hazai kommunikációs szektor egyik meghatározó szakmai műhelyében
  • A professzionális PR-kommunikáció elméletének és gyakorlatának elsajátítása
  • A hazai üzleti szféra felső szegmensébe tartozó ügyfélkör
  • Fiatal, közvetlen, dinamikus és profi csapat
  • Tudja, mit akar, merre tart, tudatosan viszonyul önmagához és a világhoz
  • Proaktív a hozzáállása: tanulni, fejlődni vágyik, megragadja a munka végét
  • Kiváló a kommunikációs és az íráskészsége, precíz a munkájában, valamint jó szervező
  • Frissen végzett, pályakezdő, vagy egy-két év releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • Angol nyelv alap, gazdasági végzettség előny
  • Kommunikációs projektek kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel sok-sok desk research-csel, még több tartalom-előállítással és szervezési munkákkal
  • Ügyfélkiszolgálásban való közvetlen részvétel szenior tanácsadó irányításával
  • Kommunikációs feladatok a sajtókommunikációtól az online és közösségimédia-kommunikációig
  • Médiafigyelés és riportok készítése

Írd meg nekünk, miért szeretnél velünk dolgozni!

A kommunikációs szakmában nyitott szemmel kell járni, mi pedig szeretünk új tehetségeket megismerni. Küldd el önéletrajzod és motivációs leveled, mi pedig megnézzük, hogyan tudnánk közösen dolgozni!